A396E1W1-2Y14P11
MFR.Part #
A396E1W1-2Y14P11
JLCPCB Part #
C41409731
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12mm 14 14P 1x14P 250V 3.96mm 3A 8.6mm Beige Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS