A254V12-0B10P51-H25A60
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
A254V12-0B10P51-H25A60
JLCPCB Part #
C49297170
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10P 1x10P 2.54mm 2.5mm 3A 3mm 6mm Black Brass Gold Pin Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS