A254M05-0B4P51R-H25A60
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
A254M05-0B4P51R-H25A60
JLCPCB Part #
C49297176
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x2P 3A 4P 6mm Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=2.54mm Pin Headers ROHS