A254F2W1-2W14P11
MFR.Part #
A254F2W1-2W14P11
JLCPCB Part #
C41409675
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 14 14P 1x14P 2.54mm 250V 2A 5.9mm 7mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS