A200E1W1-2W5P11
MFR.Part #
A200E1W1-2W5P11
JLCPCB Part #
C41409638
Package
Push-Pull,P=2mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 250V 2A 2mm 5 5.1mm 5P 8mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White 弯插,P=2mm Wire To Board Connector ROHS