ARP2512GJR018
MFR.Part #
ARP2512GJR018
JLCPCB Part #
C2889918
Description
18mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS