BZT52C7V5S
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
BZT52C7V5S
JLCPCB Part #
C33546029
Package
SOD-323
Description
1 Independent 15Ω 1uA@5V 200mW 7.5V 7V~7.9V 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS