BZT52C3V6
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
BZT52C3V6
JLCPCB Part #
C5279953
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 3.4V~3.8V 3.6V 500mW 5uA 90Ω SOD-123W Zener Diodes ROHS