VH396-S05CCA-00
MFR.Part #
VH396-S05CCA-00
JLCPCB Part #
C22470615
Package
SMD,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.6mm 1x5P 23.76mm 250V 3.96mm 5 5P 7A 9.3mm Beige Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 VH SMD,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS