VH396-S04CCA-00
MFR.Part #
VH396-S04CCA-00
JLCPCB Part #
C22470614
Package
SMD,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.6mm 19.8mm 1x4P 250V 3.96mm 4 4P 7A 9.3mm Beige Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 VH SMD,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS