AFC25-S05CCA-00
MFR.Part #
AFC25-S05CCA-00
JLCPCB Part #
C2764259
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-20℃~+85℃ 1 15mm 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5.95mm 5P 7.9mm Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 XH SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS