AFA07-S25FCC-00
Extended
Manufacturer
JUSHUO
MFR.Part #
AFA07-S25FCC-00
JLCPCB Part #
C262355
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
0.3mm 1mm 2.5mm 25P Bottom Contact Copper alloy Slide Lock Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS