AF125-S04HCC-00
Extended
Manufacturer
JUSHUO
MFR.Part #
AF125-S04HCC-00
JLCPCB Part #
C5380631
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-40℃~+85℃ 0.3mm 1.25mm 125V 1A 4P 7.2mm Non-Latching Phosphor bronze Single-side Contact/Vertical Through Hole Plugin,P=1.25mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS