T12N10G-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
T12N10G-JSM
JLCPCB Part #
C18193891
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 100mΩ@10V 15A 24nC@10V 25pF 3V 50W 890pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS