SUD50N03-10C-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
SUD50N03-10C-JSM
JLCPCB Part #
C18191639
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.614nF 2.5V@250uA 215pF 245pF 30V 33.7nC@10V 46W 5.5mΩ@10V 80A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS