STD60NF06T4-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
STD60NF06T4-JSM
JLCPCB Part #
C18191578
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.204nF 13mΩ@4.5V 17.9nC@10V 194.1pF 2.5V@250uA 60V 68A 81W 9.9pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS