STB30NF10T4-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
STB30NF10T4-JSM
JLCPCB Part #
C18191554
Package
TO-263-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.331nF 100V 115W 276pF 35A 38mΩ@10V 4V 88pF N-Channel TO-263-2L MOSFETs ROHS