SMF110CA
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
SMF110CA
JLCPCB Part #
C2857355
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1.1A 110V 122V 177V 1uA 200W@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS