SMAJ36CA-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
SMAJ36CA-JSM
JLCPCB Part #
C41382511
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 36V 400W@10/1000us 44.2V 58.1V 6.9A Bidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS