SMAJ33A-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
SMAJ33A-JSM
JLCPCB Part #
C41382496
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1uA 33V 40.6V 400W 53.3V 7.5A TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS