SMAJ24CA-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
SMAJ24CA-JSM
JLCPCB Part #
C41382506
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1 10.3A@10/1000us 1uA 24V 29.5V 38.9V 400W Bidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS