SMAJ12CA-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
SMAJ12CA-JSM
JLCPCB Part #
C41382502
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1 12V 14.7V 19.9V 1uA 20.1A@10/1000us 400W Bidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS