SHYG016N10NS1TA
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
SHYG016N10NS1TA
JLCPCB Part #
C49206902
Package
TOLL-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2mΩ@10V 1.93nF 100V 15.8nF 370A 3V 431W 75pF TOLL-8 MOSFETs ROHS