RU60E16L-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
RU60E16L-JSM
JLCPCB Part #
C18192630
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.15nF 20.3nC@10V 20A 31W 3V@250uA 45.3pF 45mΩ@4.5V 55pF 60V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS