QM3008K-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
QM3008K-JSM
JLCPCB Part #
C18192307
Package
SOT-23
Description
1 N-channel 1.5W 2V@250uA 30V 40mΩ@4.5V 6A 6nC@4.5V N-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS