QM3007K-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
QM3007K-JSM
JLCPCB Part #
C18193764
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1.2W 11.65nC@10V 2.4V@250uA 30V 4.1A 65mΩ@4.5V P-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS