QM3001K-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
QM3001K-JSM
JLCPCB Part #
C18191232
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.2V@250uA 1.5W 102pF 280pF 30V 4.3A 6.2nC@4.5V 672pF 78mΩ@2.5V P-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS