PTVS3V3S1UR,115-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
PTVS3V3S1UR,115-JSM
JLCPCB Part #
C53113997
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+125℃ 200uA 3.3V 400W@10/1000us 54.8A@10/1000us 6.5V 7.3V TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS