PMEG60T30ELRX-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
PMEG60T30ELRX-JSM
JLCPCB Part #
C53114007
Description
-55℃~+125℃ 300uA@60V 3A 60V 700mV@3A 80A SOD-123FL Schottky Diodes ROHS