PESD24VL2BT,215-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
PESD24VL2BT,215-JSM
JLCPCB Part #
C53113976
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 18pF 2 200W@8/20us 24V 25.4V 39V、58V 50nA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS