PESD15VL1BA,115-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
PESD15VL1BA,115-JSM
JLCPCB Part #
C53113929
Package
SOD-323
Description
10A@8/20us 15V 16.7V 20pF 320W@8/20us 32V 500nA Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS