PESD12VL2BT,215-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
PESD12VL2BT,215-JSM
JLCPCB Part #
C53113900
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 12V 14.2V 19V 2 200W@8/20us 25pF 50nA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS