P60NF06-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
P60NF06-JSM
JLCPCB Part #
C18188456
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.016nF 110A 115nC@15V 358W 4V@250uA 60V 6mΩ@10V TO-220 MOSFETs ROHS