P6006HV-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
P6006HV-JSM
JLCPCB Part #
C18193930
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 105pF 16nC@10V 2 N-Channel 2W 3V@250uA 45mΩ@10V 520pF 6.3A 60V 60pF N-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS