MM3Z15BW
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
MM3Z15BW
JLCPCB Part #
C2857016
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@11V 14.7V~15.3V 15V 400mW 40Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS