MM1Z3V6BW
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
MM1Z3V6BW
JLCPCB Part #
C2856888
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10uA@1V 130Ω 3.53V~3.67V 3.6V 500mW SOD-123W Zener Diodes ROHS