MM1Z20BW
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
MM1Z20BW
JLCPCB Part #
C2856906
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@15V 19.6V~20.4V 20V 500mW 50Ω SOD-123W Zener Diodes ROHS