ME35N10-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
ME35N10-JSM
JLCPCB Part #
C18192986
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 16.2nC@10V 180pF 1nF 2.5V@250uA 20mΩ@10V 36A 71W 9.5pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS