LM2596S-3.3 P+
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
LM2596S-3.3 P+
JLCPCB Part #
C963383
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃ 1 150kHz 2mA 3.3V 3A 4.5V~40V Buck Buck Built-in Fixed No TO-263-5 DC-DC Converters ROHS