LM2576S-3.3 P+
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
LM2576S-3.3 P+
JLCPCB Part #
C963386
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃ 1 3.3V 3A 52kHz 5mA 6V~40V Buck Buck Built-in Fixed TO-263-5 DC-DC Converters ROHS