LM2575S-3.3 P+
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
LM2575S-3.3 P+
JLCPCB Part #
C963389
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃ 1 10mA 1A 3.3V 4V~40V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed TO-263-5 DC-DC Converters ROHS