JSM80N06D
MFR.Part #
JSM80N06D
JLCPCB Part #
C22447119
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 108W 257pF 286pF 3V 4.136nF 5.3mΩ@10V 60V 80A 90nC@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS