JSM6900SO-10A
MFR.Part #
JSM6900SO-10A
JLCPCB Part #
C7496526
Package
SOP-8
Description
-10A~10A -40℃~+150℃ 1.5mΩ 120kHz 200mV/A 4.5V~5.5V 4us SOP-8 Current Sensors ROHS