JSM60N06C
MFR.Part #
JSM60N06C
JLCPCB Part #
C18188879
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.016nF 110A 115nC@15V 2.699nF 358W 487pF 4V@250uA 60V 6mΩ@10V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS