FQD25N06-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
FQD25N06-JSM
JLCPCB Part #
C18192445
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7nF 2.5V@250uA 20nC@30V 30A 40W 40mΩ@4.5V 60V 65pF 90pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS