BZX84-C6V8,215-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
BZX84-C6V8,215-JSM
JLCPCB Part #
C53114073
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 2uA@4V 350mW 6.4V~7.2V 6.8V 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS