BZX84-C5V1-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
BZX84-C5V1-JSM
JLCPCB Part #
C18189334
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 2uA@2V 350mW 4.8V~5.4V 480Ω 5.1V 60Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS