BZX584C5V1
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
BZX584C5V1
JLCPCB Part #
C2857124
Package
SOD-523
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 200mW 2uA@1.5V 4.8V~5.4V 5.1V 600Ω 60Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS