BZT52C5V1SQ
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
BZT52C5V1SQ
JLCPCB Part #
C2857109
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 2uA@2V 4.85V~5.36V 480Ω 5.1V 60Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS