BZT52C2V7SQ
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
BZT52C2V7SQ
JLCPCB Part #
C2857096
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.57V~2.84V 2.7V 200mW 20uA@1V 600Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS